Rowerki i pojazdy

Pierwszy rower to radość zarówno dla malucha jak i dla rodzica. Wybierając sprzęt przyszłemu cykliście należy wziąć pod uwagę przede wszystkim wiek dziecka. Specjalnie zaprojektowane rowerki już dla dwulatków można zakupić w naszym sklepie. Zanim jednak maluszek dorośnie do takiego pojazdu można zaopatrzyć go w chodzik lub jeździk.

Dla dzieci, które dopiero uczą się chodzić mamy duże, kolorowe pojazdy, dzięki którym pociecha może z przyjemnością i frajdą stawiać pierwsze kroki. Posiadamy autka przeznaczone zarówno rowerki dla dziewczynek jak i pojazdy dla chłopców, które wyróżnia odpowiednia stylistyka. Pojazdy są wyposażone w uchwyty zabezpieczające, kierownicę z piszczącym klaksonem, a nawet w schowek pod siedzeniem.

Dla dzieci od siódmego miesiąca życia przeznaczone są tradycyjne chodziki. Są to siedziska na kółkach, w których dziecko może przemieszczać się po gładkiej powierzchni, odpychając się nóżkami. Wpływają one na rozwój dziecięcych umiejętności ruchowych. Dostępne są u nas bezpieczne i wygodne, wielofunkcyjne chodziki. Posiadamy różnorodne modele dopasowane do wymagań rodziców i wieku dziecka.

Mamy również rozmaite łaziki firmy Little tikes. Są to zabawki dla dzieci w wieku od trzech lat, które potrafią już samodzielnie chodzić. Posiadamy różne pojazdy, zarówno autka, trójkołowce jak i rowerki. Pojazdy mają regulowane siedziska, szerokie, stabilne opony i łatwe w prowadzeniu kierownice. Niektóre zabawki posiadają otwierane drzwi, klakson oraz inne dodatkowe elementy. Little tikes produkuje także zabawki ogrodowe, klocki, puzzle trójwymiarowe i maskotki mówiące.

Dla najmłodszych proponujemy trójkołowe rowerki dziecięce, które pozwolą zdobyć lepszą równowagę oraz kondycję ruchową. Są bezpieczne i stabilne, posiadają specjalny uchwyt w tyle, którym można kierować lub popychać jadące dziecko.

Posiadamy szeroki wybór tradycyjnych, dwukołowych rowerków dla starszych dzieci, z możliwością dokręcenia dwóch podporowych kółek. Wykonane są z aluminium, wyposażone w regulowane siodełko, bagażnik, tylny i przedni hamulec, osłonę na łańcuch, wspornik kierownicy, światła, dzwonek oraz wygodne siodełko. W naszym sklepie można zakupić różnokolorowe rowerki dla dzieci w każdym wieku. Posiadamy również hulajnogi, gokarty i inne pojazdy dla najmłodszych.